24.02.2018 – VII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona jest na opłacenie zużytej energii elektrycznej.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na opłacenie firmy która dba o czystość Naszego Kościoła.

W środę  zapraszam na godz. 16.30 na różaniec św., który jest przygotowany i prowadzony przez parafian.

W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Odwiedziny chorych i starszych Parafian od godziny 9:30 (początek w Babienicy).

W sobotę zapraszam na Różaniec Wynagradzający przygotowany przez Parafian.

W przyszłą niedzielę 3 marca, ostatnią niedzielę przed Wielkim Postem rozpoczynają się Dni Eucharystyczne przed Środą Popielcową.

W każdą niedzielę zapraszam na godz. 15.00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Uczniowie Szkoły Podstawowej zapraszają na przedstawienie pt. „Święci- przyjaciele Pana Jezusa”, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 3 marca o godzinie 15:00.

Dziękuję wszystkim mieszkańcom którzy starali się i dbali o czystość Naszego Kościoła.

DOWOLNE WPŁATY NA REMONT KOŚCIOŁA:

BANK SPÓŁDZIELCZY W PSARACH

NR: 56 8279 1023 0203 8236 2002 0001

PARAFIA RZYM.-KAT. PW. ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA

ZA WSZYSTKIE ZŁOŻONE OFIARY, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!

www.parafia.babienica.eu

17.02.2018 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiejsza kolekta jest kolektą specjalną przeznaczoną na upiększenia i remonty Naszego Kościoła wraz z zapleczem.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na opłacenie zużytej energii elektrycznej.

W środę i piątek zapraszam na godz. 16.30 na różaniec św., który jest przygotowany i prowadzony przez parafian.

W każdą niedzielę zapraszam na godz. 15.00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Dziękuję mieszkańcom ulicy Głównej z Babienicy – III części, którzy w piątek sprzątali nasz kościół. Do następnego sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczornej mieszkańców ulicy Korczaka.

DOWOLNE WPŁATY NA REMONT KOŚCIOŁA:

BANK SPÓŁDZIELCZY W PSARACH

NR: 56 8279 1023 0203 8236 2002 0001

PARAFIA RZYM.-KAT. PW. ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA

ZA WSZYSTKIE ZŁOŻONE OFIARY, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!

www.parafia.babienica.eu