Ogłoszenia Parafialne 30.06 -07.07.2019

30.06 – 07.07.2019

1. Przywitanie pielgrzymów wracających z Częstochowy dziś po Mszy św. popołudniowej, około godziny 17.00.
  2. W środę po Eucharystii nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  4. W pierwszy piątek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Serca Jezusowego. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty pół godziny przed Mszą św. oraz do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej za nasze grzechy.
  5. Odwiedziny chorych w pierwszą sobotę miesiąca. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii podając adres. Początek odwiedzin o godzinie 8.00. W tym dniu serdecznie zapraszam na Różaniec przygotowany przez Parafian po Mszy św.
  6. Koło Przyjaciół Radia Maryja w Babienicy 14 lipca organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę, na zjazd Rodziny Radia Maryja. Wyjazd z przystanków autobusowych w Psarach i Babienicy ogodzinie 8.30. Zapisy przyjmuje do 10 lipca Mariola Hat i Maria Tkocz w Babienicy oraz Róża Kościołek w Psarach. Koszt wyjazdu zależy od liczby uczestników.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta na Stolicę Apostolską – Świętopietrze.
  8. Są wolne intencje. Można zamawiać w kancelarii.
  9. Parafia NSPJ w Koszęcinie organizuje podczas ferii zimowych w dniach od 11 do 25 stycznia przyszłego roku pielgrzymkę do Meksyku. Szczegóły dla zainteresowanych na plakacie lub u ks. Proboszcza.
  10. Zapraszam do zakupu przed kościołem kolejnego numeru Gościa Niedzielnego, w którym możemy dowiedzieć się o:
  • istocie i znaczeniu kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa;
  • opowieść o niesamowitym życiu 100- letniego proboszcza z Rimini.
  1. Dziękuję mieszkańcom ul. Szkolnej i Kopernika, którzy w piątkowy wieczór sprzątali kościół. Do następnego sprzątania serdecznie zapraszam w piątek po Mszy św. wieczornej mieszkańców ul. 1 Maja.
  2. Za wszelkie ofiary, modlitwy i wyrazy życzliwości składam serdeczne podziękowania „Bóg Zapłać”. Niech Maryja i św. Stanisław wypraszają nam potrzebne łaski.

Wszystkim parafianom i gościom życzę, samych szczęśliwych chwil i radości w sercu. Błogosławionej i radosnej niedzieli i całego tygodnia. SZCZĘŚĆ BOŻE!!!

30.06 – 07.07.2019

NIEDZIELA 30.06.2019 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00     Za ++ męża Jana Kwiecińskiego, jego rodziców, rodzeństwo, szwagrów, matkę Annę Maruszczyk, Romana Masłoń, Roberta Karmańskiego, pokrewieństwo Kwieciński, Maruszczyk i Hadyk oraz ks. Alojzego Kubica.

10.30   Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Stanisława za Pielgrzymów i Parafian.

15.00   Koronka do Bożego Miłosierdzia.

15.30   Nieszpory.

16.00   Za ++ męża i ojca Wilibalda Kłosek w pamiątkę urodzin, wnuka Dawida, rodziców Grzegorza i Marię, Jana i Marię, braci, bratowe, bratanków, szwagrów, swatów, sąsiadów, pokrewieństwo oraz ks. Alojzego Kubica.

PONIEDZIAŁEK 01.07.2019

18.00   Za ++ mamę MariannęWątroba w rocznicę śmierci, ojca Stanisława, z rodziny Wątroba, Sajda, Płonka, Smoła Kwieciński, Stanchły oraz sąsiadów.

WTOREK 02.07.2019

8.00     Za + Agnieszkę Ogrodnik od sąsiadów.

ŚRODA 03.07.2019 ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA, APOSTOŁA

17.30   Różaniec.

18.00   Za ++ matkę Wiktorię Wendzik, ojca Reinholda oraz pokrewieństwo Wendzik, Bogacki i Opiełka.

Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

CZWARTEK 04.07.2019

18.00   Za + Marię Musik w rocznicę śmierci – ofiarowana od męża.

PIĄTEK 05.07.2019

17.30   Różaniec.

18.00   Za ++ Alfreda Mąkos w 20 rocznicę śmierci, żony Gertrudę i Annę Mąkos oraz z rodziny Mąkos i Płaczek.

SOBOTA 06.07.2019 WSPOMNIENIE BŁ. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY

17.00   Za + Annę Kożuch w 1 rocznicę śmierci.

Roczek: Rafał Olszowski.

Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.

NIEDZIELA 07.07.2019 XIV ZWYKŁA

8.00     Za ++ rodziców Helenę, Annę i Ryszarda Mazur, syna Leona, córki Annę i Gertrudę, wnuka Bronisława, zięciów Alfonsa i Jana, teściów Annę, Leokadię i Joachima Musik oraz pokrewieństwo.

10.30   Za ++ rodziców Elfrydę i Ryszarda Kożuch, Krystynę i Małgorzatę Kostyra, sąsiadów oraz z rodziny Kostyra, Kożuch i Myrcik.

15.00   Koronka do Bożego Miłosierdzia.

15.30   Nieszpory.

16.00   Za ++ Annę i Józefa Nokielski, ich rodziców oraz pokrewieństwo Nokielski i Filipczyk.