Intencje Mszalne

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

10.03.2018 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii

W przyszłą niedzielę kolekta specjalna przeznaczona na upiększenie naszego kościoła wraz z zapleczem

Za wszystkie złożone ofiary składam serdeczne podziękowania, Bóg Zapłać.

Serdecznie zapraszam wszystkich wiernych do udziału w Nabożeństwach Drogi Krzyżowej (piątek godz.16:00) i Gorzkich Żalach (niedziela, godz.15:15).

Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny

W środę (13 marca) 6 rocznica wyboru Papieża Franciszka. Pamiętajmy w modlitwach o Ojcu Świętym

W przyszłą Niedzielę (17 marca) zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce

Dziękuję mieszkańcom ulicy Lubszeckiej i PGR którzy w piątkowy wieczór sprzątali nasz kościół. Do następnego sprzątania serdecznie zapraszam w piątek po Mszy Św. wieczornej mieszkańców ulicy Poznańskiej i Berkowa

Przed Kościołem do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w którym dowiemy się, że Wielkopostna droga rozpoczyna się w Ogrójcu, gdzie Jezus nauczył nas nie dyskutować z ciemnością. Dowiemy się także jaka jest receptura na dobre małżeństwo, czy potrzebujemy sędziów pokoju oraz Post Daniela – więcej niż dieta . Dla dzieci w zakrysti dostępny jest numer Małego Gościa Niedzielnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOWOLNE WPŁATY NA REMONT KOŚCIOŁA:

BANK SPÓŁDZIELCZY W PSARACH

NR: 56 8279 1023 0203 8236 2002 0001

PARAFIA RZYM.-KAT. PW. ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA

 

ZA WSZYSTKIE ZŁOŻONE OFIARY, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!

 

www.parafia.babienica.eu

INTENCJE MSZALNE

PARAFIA ŚW. STANISŁAWA BPA I M W BABIENICY

10.03.2019 – 17.03.2019

NIEDZIELA 10.03.2019 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8:00  Za + męża i ojca Bronisława Klyta, jego rodziców Alfonsa,Anielę oraz ++ z rodzin Klyta, Jaguś

10:30   Za wszystkich ++ z Naszej Parafii

14:45   Koronka do Miłosiferdzia Bożego.

15:15   Gorzkie Żale

16:00   Za + męża i ojca Eryka Mazur w 40 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa Mazur, Strzelczyk i Ochman

PONIEDZIAŁEK 11.03.2019

17:00   Za + Andrzeja Golasz, ++ Marię, Alojzego, Eugeniusza Golasz, Gertrudę i Franciszka Greupner ++ z pokrewieństwa Golasz, Greupner, Leśniak, Koza

WTOREK 12.03.2019

8:00     Za ++ rodziców Gertrudę, Seweryna Szulc, ++ siostrę Renatę, Edwarda Czaja, syna Henryka, Edmunda Hampel

 

ŚRODA 13.03.2019

16:30   Różaniec przygotowany przez Parafian.

17:00   Za + matkę Gertrudę Krawczyk w pamiatkę urodzin, ojca Jana, Irenę, Alfonsa Grotecki ++ z pokrewieństwa Mazur, Krawczyk, Zok, Grotecki

 

CZWARTEK 14.03.2019

17:00   Za + Anielę Pogoda ++ rodziców, teściów ++ z pokrewieństwa Pogoda, Gorol, Rozanka, Suchanek

 

PIĄTEK 15.03.2019

16:00  Droga Krzyżowa

17:00   Za + Ryszarda Galiosz w 1 rocznicę śmierci

 

SOBOTA 16.03.2019

17:00  Za ++ rodziców Józefa, Elżbietę Pogoda w pamiątkę urodzin, męża Jerzego Tkocz, rodziców Karola, Zofię Jurek ++ dziadków i ++ sąsiadów

ROCZEK: Igor Sukiennik

 

NIEDZIELA 17.03.2019 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8:00    Za Parafian

10:30   Za ++ zmarłych z naszej Parafii

14:45  Koronka do Miłosierdzia Bożego.

15:15   Gorzkie Żale

16:00   Za Parafian